ROCK-BEATOVÝ TANEC PÍSTŮ


TERMÍN: Během měsíce května
INFO: Tanec pístů je jednovečerní nářez jak pro motorkáře, tak i pro kamarády z řad civilního obyvatelstva, která začíná již kolem 1 hodiny odpolední v areálu sokolovny v Českém Meziříčí cca 20km od Hradce Králové. Akce je na ideálním místě pro bouřlivou kalbu při poslechu Vámi zvolené hudby z našeho jukeboxu. K občerstvení bude připraveno obrovské množství piva, vína a jiných lihovin. K jídlu grilované maso, guláš, pivo, pivo, ..., pivo ;O)
Až se na nás slunce už nebude moct dívat a začne prchat k jinému kontinentu, tak v sále se budou již rozehrávat oblíbené skupiny a celá kalba se přemístí do vnitřních prostorů, kde se bude pít až do padnutí posledního násosky.
MLEJNKA


TERMÍN: srpen - září
INFO: Víkendová akce s již vcelku dlouholetou tradicí, která se pořádá v krásné přírodě v Říčkách v Orlických horách. Těšit se můžete na alkohol za opravdu lidové ceny. Na plánu jsou klasické i méně klasické soutěže o hodnotné i méně hodnotné ceny :) Akce začíná páteční nezřízenou pijatykou při volné zábavě za poslechu jukeboxu. Pokračuje sobotní vyjížďkou, která vyráží v cca 12:00 napříč krásným prostředím pastvinské přehrady. Po návratu budou připraveny soutěže, které s postupným návratem promilí do krve nabedrou ty správné grády !!! Večer zahrajou skupiny a bude pokračovat pijatyka až do ranních hodin. V neděli každý tradičně obdrží CD s fotkama z celého víkendu a může vyrazit směr domov. Odjezd je individuální.
POLOZIMNÍ DOBÍJENÍ BATEREK


TERMÍN: průběh měsíce února
INFO: Motorky zazimovaný, všude kosa jak v prd..., tak co může takovej motorkář dělat? Přijet na naší akci s výstižným názvem Polozimní dobíjení baterek. Je třeba si připomenout, že nejsme trosky, ještě od Vánoc přežrané řízků a cukroví, nýbrž drsní motorkáři lemtající hektolitry PÍVA vyvolávající pohoršení a strach náhodných kolemjdoucích!!
Akce probíhá v příjemné hospůdce U Jonáše, která sídlí v Hradci Králové na Slezském předměstí. Celou akci doprovází pravá motorkářská hudba, projekce s fotkami z předešlých akcí a kvalitní bikerská videa.